Aluplast

Aluplast Vám ponúka tri druhy okenných systémov:

ALUPLAST IDEAL 4000

Aluplast ideal 4000 rovnyAluplast ideal 4000 roundIde o 5-komorový profil, ktorý môže byť rovný bez predsadenia, alebo zaoblený s predsadením krídla (round-line). Jeho stavebná hĺbka 70 mm vykazuje výborné tepelné a zukové izolačné vlastnosti. Štandardne sa zasklieva izolačným dvojsklom TOP-GLAS Ultra s distančným plastovým termorámčekom v šedej farbe. Koeficient prestupu tepla skla je Uw = 1,0 W/m?K. Je možnosť samozrejme použiť izolačné trojsklo, kde koeficient prestupu tepla skla je následne Uw = 0,7 W/m?K. Tieto systémy vykazujú dlhú životnosť a tesnenie typu EPDM (guma) zaručí perfektnú izoláciu. Je tu tiež zabudovaná poistka proti chybnej manipulácii a tvorcovia nezabudli ani na kvalitnú mikroventiláciu.

ALUPLAST IDEAL 5000

Aluplast ideal 5000Jedná sa o najpoužívanejší 5-komorový profil systémov ALUPLAST. Vyznačuje sa masívnou a pevnou konštrukciou a ponúka nadštandardné izolačné a optimálne statické vlastnosti so stavebnou hĺbkou 70 mm. Je to výborná voľba ak požadujete veľkú úsporu energie, jeho koeficient prestupu tepla je Uf = 1,2 W/m?K (s príslušnými komponentami je vhodný aj pre pasívne domy) . Trojité tesnenie zabezpečuje nadštandardnú tepelnú izoláciu aj ochranu proti vypáčeniu. Má kovanie chránené proti vplyvu počasia a tiež vysokú vodotesnosť – profil odoláva zatekaniu až do 2100 Pa (profily bez stredového tesnenia odolávajú len do 600 Pa). Umožňuje hrúbku zasklenia až do 43 mm a zvukovú izoláciu do 47 dB (až po triedu zvukovej izolácie V). Treba tiež spomenúť chránenú polohu kovacej drážky pre najvyššiu odolnosť proti vlámaniu.

a

ALUPLAST IDEAL 7000

Aluplast ideal 7000 rovnyAluplast ideal 7000 round lineJe to šesť-komorový profil so stavebnou hĺbkou 80 mm so špičkovými vlastnosťami, vynikajúcou stabilitou a pevnosťou v modernom dizajne. Špičkové tepelno izolačné vlastnosti, minimálna náročnosť na údržbu, dlhodobá životnosť a vysoká užitková hodnotu sú hlavné prednosti tohoto profilu. 80 mm stavebná hĺbka s výstuhou pre vyššiu stabilitu umožňuje hrúbku sklenej výplne do 44 mm. Štandardne býva osadené dvoj-sklom, je však možnosť pre zvýšenie tepelnej izolácie osadiť troj-sklom. Koeficient prestupu tepla je Uf = 1,3 W/m?K. Sú tu použité 2 obvodové tesniace plochy pre vysokú izoláciu.

a

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, napríklad cez náš kontaktný formulár, alebo nás navštívte v jednej z našich pobočiek. Radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme najvhodnejšie riešenie.

Môžete si vybrať z našej škály prevedení, pričom 5 štandardných farieb ponúkame so zľavou a to Zlatý dub, Orech, Mahagón, Antracid a bahenný dub. Stačí si len vybrať: