BluEvolution 82

BluEvolution 82 predstavuje najnovšiu generáciu izolačných okien a spája inovatívne technológie, ktoré zabezpečujú najlepšie tepelno – izolačné parametre, vhodné aj pre pasívne domy. 6-komorová konštrukcia so stavebnou hĺbkou 82 mm a sofistikované tesniace technológie, zaručujú optimálnu izoláciu a najlepšiu energetickú účinnosť BluEvolution 82.

BluEvolution 82 AD/MD

Zvláštnou vlastnosťou systému je možnosť kombinácie dvoch tesniacich systémov dohromady.

Štandardné okenné profily sú dodávané s dvoma dorazovými tesneniami (AD), profil (MD) je vybavený pridaným tesnením (trojtesnenie).
bluEvolution AD/MD Kvalitné tesnenie zvyšuje tepelnú a zvukovú izoláciu proti nepriaznivým podmienkam počasia.
Táto generácia systému BluEvolution 82 ponúka optimálne izolačné vlastnosti zo zasklením až 52 mm.
Použitím špeciálnej zasklievacej lišty sa zvýši hrúbka zasklenia až na 54 mm.
Jeho izolačné vlastnosti na úrovni Uw=0,74 W/m?K (v systéme MD) sú aktuálne neprekonateľné ani profilovými systémami výrazne vyšších cenových kategórií.

bluEvolution 82

BluEvolution 82 je dokonalá voľba pre stavebníkov a investorov, ktorí stavajú, alebo rekonštruujú dom a chcú pri rozumnej výške investície dosiahnuť maximálnu úsporu energií unikajúcich výplňami stavebných otvorov.

Koeficient prestupu tepla Uf = 1.0 W/m?K zabezpečí klimatickú ochranu, energetickú hospodárnosť aj ochranu životného prostredia. Ušetriť náklady na vykurovanie by chcel každý. Vzhľadom na extrémne dobrú tepelnú izoláciu bluEvolution 82 potrebujete podstatne nižšiu spotrebu energie na vykurovanie Vášho bytu či domu. Tým sa šetria prírodné zdroje a zmenšuje sa podiel škodlivého CO2 v ovzduší. Nám rovnako záleží na ochrane životného prostredia.

Preto je tento spôsob myslenia tiež základom pre budúce generácie okien bluEvolution. Likvidácia a materiálová recyklácia všetkých okenných profilov tvorí uzavretý recyklačný kruh. Bezvýhradnou ekologickou výhodou plastu a ocele je, že všetky časti profilového systému bluEvolution 82 sú 100%-tne recyklovateľné.

Rozsiahla paleta dekorov dreva a farieb poskytuje ďalšie možnosti, ako dodať Vášmu domovu požadovanú individualitu. Na 5 druhov štandardných dekorov Vám poskytneme zľavu a to Zlatý dub, Orech, Mahagón, Bahenný dub a Antracit. Stačí si len vybrať:

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, napríklad cez náš kontaktný formulár, alebo nás navštívte v jednej z našich pobočiek. Radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme najvhodnejšie riešenie.