Brügmann SunLine

Brügmann SunLineSystém profilov Brugmann je produktom nemeckej spoločnosti Salamander Industrie-Produkte GmbH, ktorá patrí medzi svetovú špičku medzi producentmi profilov k výrobe plastových okien.

Profil Brügmann SunLine je vhodný pre každého, kto vie oceniť estetiku, prirodzenosť, šetrnosť k prírode a komfort užívania.

Profily Brügmann SunLine sú vyrobené s použitím recyklovaných plastov. Táto inovatívna technológia umožňuje dosiahnutie lepších parametrov, zvýšenie tvrdosti aj tuhosti a prispieva k šetreniu životného prostredia a v neposlednom rade znižuje výrobné náklady.

Rám je vystužený 6 komorovým systémom, preto má veľmi dobré tepelno izolačné vlastnosti a zároveň je taký pevný, že umožňuje znížiť množstvo oceľovej výstuže použitej pri výrobe okien. Pri určitých rozmeroch okna sa oceľová výstuž stáva dokonca zbytočnou.

Brügmann SunLine lines

Systém Brugmann Sunline je voľba pre všetkých, ktorí ocenia krásu i prirodzenosť a pohodlie. Pomocou nižšieho rámu než je štandard dostaneme viac presklenej plochy, väčšiu svetlosť priestoru a tým aj úsporu energie pre osvetlenie a vykurovanie. Presvetlenie miestnosti s oknami Brugmann Sunline je oveľa lepšie ako u iných okenných systémov.  Systém umožňuje použitie zasklenia až 44 mm.

Koeficient tepelnej priepustnosti skla (dvojsklo/trojsklo) pre tento profil je Ug = 1,0 – 0,5 W/m?K

V našej štandardnej ponuke nájdete zaoblené 6-komorové krídlo Retro-line, alebo krídlo s klasickým rovným tvarom Classic-line.

Charakteristika a technické údaje Brügmann SunLine

  • Montážna hĺbka 73 mm,
  • Hrúbka vonkajšej steny > 2,5 mm (trieda B)
  •  Rám 6-komorový,
  • Tepelne zvárané tesnenie – komorové vrolované v profile,
  • Moderné kovanie Winkhaus activPilot,
  • Saint-Gobain Glass či Press-Glass, súčiniteľ tepelnej vodivosti  až U = 0,5 W/m2 * K,

Rozsiahla paleta dekorov dreva a farieb poskytuje ďalšie možnosti, ako dodať Vášmu domovu požadovanú individualitu. Na 5 druhov štandardných dekorov Vám poskytneme zľavu a to Zlatý dub, Orech, Mahagón, Bahenný dub a Antracit.

Stačí si len vybrať:

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, napríklad cez náš kontaktný formulár, alebo nás navštívte v jednej z našich pobočiek. Radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme najvhodnejšie riešenie.