Brügmann

Profil Brügmann AD je päť-komorový systém, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou a výbornými technickými parametrami. Masívny rám a vhodne tvarovaná oceľ zabezpečuje veľmi dobrú statiku a zvyšuje pevnosť. Oproti ostatným 5-komorovým systémom má výhodu v dvoj-komorovom zváranom tesnení, ktorý zvyšuje tepelnú a akustickú izoláciu až o 50% a výrazne redukuje náklady na energie. Vďaka použitiu vysoko kvalitného PVC je jednoduchý na údržbu a umožňuje ho dlhodobo udržať v čistote. Jeho stabilnejší a pevnejší široko komorový plastový profil ponúka jednostranný a obojstranný dekor na prefarbenom plaste. Plastové okná Brügmann AD majú aj v prevedení jednostranná exteriérová imitácia dreva cca 1 až 2 mm hrubú vrstvu farbeného (hnedého) plastu pod PMMA fóliou, a teda pri prípadnom poškrabaní vrchnej fólie s imitáciou dreva nevidno kontrastnú bielu farbu PVC (táto výhoda pri jednostrannej laminácii u mnohých profilov chýba). Pri každom type okien si môžete vybrať či bude profil zasklený izolačným dvoj-sklom alebo troj-sklom.

Tento profil je vhodný pre všetky typy stavieb, novostavby, rekonštrukcie, rodinné či priemyselné objekty.

Profily Brügmann AD sa vyznačujú farebnou stálosťou aj po niekoľkých rokoch používania. Len najlepšie plastové profily vystavené slnečnému žiareniu a iným atmosférickým činiteľom si udržia ideálne bielu farbu po mnoho rokov.

Parametre profilu Brügmann AD

  • stavebná hĺbka profilu-rámu 73 mm, krídla 84 mm
  • koeficient prestupu tepla profilu predstavuje U=1,3 W/m?K
  • moderné kovanie WinkHaus AutoPilot
  • vysokokvalitné tesnenie so zapamätaním tvaru
  • parametre akustickej izolácie sú triedy 2 a okná odhlučnia až o 33 dB

Brügmann ADBrügmann AD2

a

Profil Brügmann AD ponúkame v hranatom (classic- line), oblom (round-line) alebo predsadenom prevedení (retro-line).

Brügmann AD lines

a
Profily s oblým prevedením sa nazývajú Brügmann AD Arte. Zaoblený profil okenného krídla nielenže dobre vyzerá ale navyše zabezpečuje najvyššiu kvalitu moderných plastových okien a zabezpečuje sústavné a rovnomerné stekanie dažďovej vody po vonkajšej ploche okien, čím navyše zlepšuje ich utesnenie.

Ponúkame Vám tiež veľkú škálu farieb, pričom 5 štandardných farieb ponúkame so zľavou a to Antracid, Zlatý dub, Orech, Mahagón a Bahenný dub. Stačí si len vybrať:

a

Ukážka profilu Brügmann AD Arte s troj-sklom:

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, napríklad cez náš kontaktný formulár, alebo nás navštívte v jednej z našich pobočiek. Radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme najvhodnejšie riešenie.