GEALAN S9000

Okná Gealan S9000, ktoré majú 6 komôr v ráme a 6 komôr v krídle, špeciálne tvarovanú oceľovú výstuhu, premyslený systém tesnenia a inovatívnu konštrukciu profilu, Gealan S9000vynikajúco spĺňajú požiadavky kladené na tzv. pasívne okná, a to ekonomicky výhodným spôsobom. Pasívny štandard Gealan S9000 predpokladá zníženie nákladov na energie pri súčasnom zvýšení komfortu bývania. Dosiahnuté úspory šetria prírodné prostredie a napomáhajú trvalo udržateľnému rozvoju.

Špecifikácia systému Gealan S9000

Nový systém GEALAN S9000 je kombinovaný systém (Ľubovoľne kombinovateľné inovatívne stredové tesnenie) s konštrukčnou hĺbkou 83 mm – združuje v rovnakej miere prednosti a vlastnosti stredového aj dorazového tesnenia. Veľká stavebná hĺbka, šesť profilových komôr v ráme aj v krídle a k tomu tri kontinuálne tesniace roviny zaručujú vynikajúcu tepelnú izoláciu o čom svedčí aj koeficient prestupu tepla Uf = 0,92 W/m?K.

Od začiatku bolo cieľom vývoja systému Gealan S9000 dosiahnuť túto tepelno izolačnú hodnotu pri štandardnej kombinácii s oceľou, a tím aj využiteľnosť v pasívnych domoch. To sa podarilo kombináciou všetkých inovatívnych detailov v koncepcii systému. Okná s Gealan S9000 rovne kridlotakýmito vlastnosťami uspokoja aj najvyššie nároky. Flexibilné stredové tesnenie v drážke rámu výrazne prispieva k zlepšeniu tepelnej izolácie. Navyše chráni kovanie pred vniknutím vlhkosti, a tým pozitívne ovplyvňuje funkčnosť kovania pri manipulácii s oknom, obzvlášť pri nízkych vonkajších teplotách.

Pre všetkých, ktorí považujú prirodzený vzhľad za dôležitý a nechcú sa vzdať predností moderných okenných systémov, existujú plastové okná s dekórom dreva. To je tá správna voľba. Je jedno, či ide o renováciu staršieho domu alebo plánovanie novostavby. Okná Gealan S9000 s dekórom dreva presvedčia v optickom aj funkčnom ohľade. Odporúčajú sa ako klasický štýlový prvok pri renovácií starých domov aj pri dotváraní rázu krajiny. Okná s dekórom majú všetky pozitívne vlastnosti moderných plastových okien a zároveň dekoratívny vzhľad dreva.

Na štandardné dekóry u nás dostanete zľavu. Sú to Zlatý dub, Orech, Mahagón Antracid a Bahenný dub. Stačí si len vybrať:

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, napríklad cez náš kontaktný formulár, alebo nás navštívte v jednej z našich pobočiek. Radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme najvhodnejšie riešenie.