Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúziePonúkame Vám aj klasické elegantné horizontálne žalúzie s hliníkovými lamelami, ktoré dokážu zadržať 15 – 80% slnečného žiarenia. Môžte si teda pomocou nich nastaviť svetelné prostredie v miestnosti presne podľa Vašich predstáv.

Kúzlo horizontálnych žalúzií spočíva predovšetkým v ich univerzálnosti. Horizontálne žalúzie je možné zladiť s akýmkoľvek typom a tvarom okna vďaka neustále sa rozširujúcej škále atraktívnych farieb, povrchových úprav, rozmerov a šírok lamiel tvoria aj dôležitú dekoratívnu súčasť miestnosti. Hlavnou výhodou, ktorú poskytujú horizontálne žalúzie je, že je ich možné inštalovať nielen na nové okná, ale ponúkajú vkusné riešenia aj pre staršie okná. Nezanedbateľnou výhodou tohto typu žalúzií je jednoduchá údržba a čistenie, jednoduchá montáž vhodná pre všetky typy stavieb a tiež dlhá životnosť. Toto všetko Vám zaručí dostatočný komfort a pocit, že ste si vybrali naozaj správne.

Horizontálne žalúzie a lamely

Lamely ponúkame v celotieniacom prevedení, pri ktorom po preklopení na jednu stranu vzniká kompaktná tieniaca plocha. Tento efekt zapríčiňuje osobitný spôsob dierovania lamiel a hustejšie rebríčky s použitím väčšieho množstva lamiel. Žalúzie sú ovládané guľôčkovou retiazkou, ktorou je možné žalúzie klopiť aj vyťahovať. U nás v predajni Si môžete vybrať zo širokej škály farieb.