O firme LUXokno

LUXoknoFirma LUXokno je na trhu už od roku 2000. Začínali sme výrobou izolačných dvoj-skiel a troj-skiel. Momentálne sa zaoberáme predajom a montážou plastových okien a taktiež ďalších doplnkov, ktoré k oknám neodmysliteľne patria ako vonkajšie a vnútorné parapety, plissé žalúzie, tradičné horizontálne aj vertikálne žalúzie a rímske rolety. Ponúkame parapety vyrobené z PVC, MDF (špeciálna drevotrieska), hliníka aj ocele. V našom sortimente sú aj vonkajšie či vnútorné dvere, ktoré dotvoria každú stavbu.

Na všetky typy okien boli vydané certifikáty CE, ktoré potvrdzujú zhodu s najprísnejšími európskymi normami. Plastové okná sa vyrábajú z momentálne najkvalitnejších plastových profilov na slovenskom trhu Brügmann ,Salamander a Aluplast.

Kvalitné okná aj komponenty Vám v prípade záujmu firma LUXokno nie len dodá a namontuje nové okná, ale naši profesionálny montážnici Vám aj demontujú staré. Dodanie zariadenia až na miesto je samozrejmosťou.

Important!

Prečo si vybrať práve LUXokno?

  • Prioritou nášho podnikania je plniť požiadavky a očakávania našich zákazníkov v dlhodobom horizonte či už sa jedná o kvalitu a kompletnosť dodávok, alebo o dodržanie termínu dodávky.
  • Vďaka odberu z prvej ruky Vám môžme zaručiť dlhodobo nízke ceny plastových okien. Na cene sa dá s nami vždy dohodnúť.
  • Ponúkame meranie, poradenstvo a kalkuláciu ceny zdarma
  • Kvalitná montáž okien, dverí, či parapetných dosiek
  • Montáže vykonávame kedykoľvek počas celého roka

Odporúčame Vám navštíviť jednu z našich predajní, kde Vám všetky naše produkty ukážeme a poradíme Vám ktoré riešenie pre Vás bude to pravé. Zároveň si u nás máte možnosť vybrať zo širokej škály prevedení, niektoré vzorkovníky kvôli svojej rozsiahlosti neuvádzame na tejto stránke, ale osobne Vám ich radi ukážeme.

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo cez náš kontaktný formulár. Naši pracovníco sa Vám budú snažiť odpovedať čo najskôr.

LUXokno Vám ponúka okná ktoré sa kupujú len raz a na vždy, pretože Vaša spokojnosť je naše potešenie