Salamander streamline

SALAMANDER streamline je profilový systém, ktorý je ideálnou voľbou pre každého, kto ocení jeho eleganciu a výborné izolačné vlastnosti. Jedná sa o technicky prepracovaný päť alebo sedem-komorový systém s hladkým , lesklím, farebne stálym a antistatickým povrchom so stavebnou hĺbkou 76 mm. Dve tesniace úrovne systému SALAMANDER streamline zaisťujú optimálnu tepelnú izoláciu a ochranu proti hluku, rovnako ako vysokú mieru bezpečnosti. Elegantný oblý tvar krídla je harmonicky zvýraznený novým tvarom zasklievacej lišty umožňujúcej štandardnú hrúbku zasklenia 24 mm. Použitím zasklievacích líšt z profilovej rady SALAMANDER streamline 3D Luxus môžeme rozšíriť ponuku hrúbky zasklenia až do 48 mm.

Všetky profily SALAMANDER streamline sú v nadštandardnom, masívnom prevedení a konštrukčne riešené tak, že v miestach prechodu skrutiek je plast zosilnený no skúškami je dokázané, že z hľadiska pevnosti dosiahol SALAMANDER medzi všetkými ostatnými systémami najlepšie postavenie.

Vďaka kombinácii rámu s hranatým, resp. s čiastočne presadeným oblým krídlom vytvárajúci tieňovú drážku je SALAMANDER streamline 76 vhodný prakticky na všetky typy stavieb.

Technické parametre SALAMANDER streamline:
  • stavebná hĺbka rámu je 76 mm, krídla až 82 mm
  • dorazový systém tesnenia FPDM (guma), čím je zabezpečená takmer “hermetická” tesnosť okna
V oblasti izolačných vlastností spomedzi systémov sa Salamander Streamline môže pochváliť príkladným prestupovým koeficientom – Uf : 1,2 W/m2K respektíve 1,1 W/m2K s výstuhou s prerušeným tepelným mostom (skúška bola uskutočnená v nezávislom Výskumno-skúšobnom inštitúte FIW Mníchov) a tým šetrí nielen životné prostredie ale aj vašu peňaženku. Príjemnú a ničím nerušenú atmosféru domova vám Streamline Vision zabezpečí aj svojimi zvukovo izolačnými vlastnosťami do 47dB.

SALAMANDER streamline

Plastové okná nemusia byť len biele, v ponuke máme farebné fólie, ktoré sa lepia na rám plastového okna. To znamená, že na Vaše okno so systémom SALAMANDER streamline Vám môžeme aplikovať v podstate ľubovoľnú farbu. Samozrejmosťou sú aj fólie imitujúce rôzne druhy dreva. Záleží len na vás, k akému riešeniu sa prikloníte.

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať, napríklad cez náš kontaktný formulár.