Schüco Corona SI 82 passiv

Schüco Corona SI 82 passiv predstavuje inovatívny okenný systém, ktorý spája aj tie najvyššie nároky na tepelnú izoláciu. Je osadený zasklením s koeficientom priepustnosti Ug=0,6 W/(m?K) s dištančnými rámikmi SWISSPACER V a tepelnoizolačnými vložkami okolo zasklenia, ktoré sú vhodné pre zabudovanie do nízkoenergetických a energeticky pasívnych stavieb.

Tvary krídla “Classic” a zaoblené “Rondo” predstavujú modernú okennú optiku, ktorá ešte viac redukuje pohľadové šírky už aj tak štíhlych kontúr profilu Schüco Corona SI 82 passiv.


Biele okná sa dodávajú s bledosivým tesnením, farebné s čiernym tesnením. Okná Schüco Corona SI 82 passiv sú štandardne vybavené možnosťou nastavenia prítlaku krídla ku rámu okna, poistkou proti chybnej manipulácii a dvomi hríbikovými uzávermi u otváravo-sklopných krídiel. Rozsiahly sortiment príslušenstva dopĺňa komplexnosť produktovej ponuky a zvyšuje úžitkovú hodnotu okien Schüco Corona SI 82 passiv.

Schüco Corona SI 82 passiv


Schüco Corona so stavebnou hĺbkou 82 mm:
  • Stavebná hĺbka profilov 82 mm
  • Úzka pohľadová šírka 120 mm pri štandardnej kombinácii profilov
  • Zvýšená stavebná hĺbka pre vyššiu bezpečnosť a ochranu voči vlámaniu
  • K dispozícii sú dve geometrie krídel
  • Strieborno-sivé tesnenia pri bielych profiloch zabezpečujú decentný vzhľad
  • V závislosti od kombinácie profilov a druhu skla je možné dosiahnuť hodnoty koeficientu Uw  od 0,73 W/(m?K)

Okná Schüco Corona SI 82 passiv sa vyrábajú z inovatívneho 6/7 – komorového profilového systému, ktorý je podľa statických požiadaviek vystužený protikorózne upravenými oceľovými výstužami. Vynikajúce tepelnoizolačné parametre, ako i ochranu pred nadmerným hlukom, zabezpečujú okrem 6/7 komorového profilu aj 3 štádiá tesnení, dva dorazové a jedno stredové tesnenie.

Ku oknám so systémom Schüco Corona SI 82 passiv je k dispozícii štandardná paleta drevodekorov, ktoré predstavujú cenovo výhodnú alternatívu ku dreveným eurooknám. Rozsiahly sortiment príslušenstva dopĺňa komplexnosť produktovej ponuky a zvyšuje úžitkovú hodnotu okien.


Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, napríklad cez náš kontaktný formulár, alebo nás navštívte v jednej z našich pobočiek. Radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme najvhodnejšie riešenie.