VEKA ALPHALINE 90

Týmto novým systémom dopĺňa VEKA svoj sortiment a ponúka prvý profilový systém so stavebnou hĺbkou 90 mm pre ešte väčšiu úsporu energie. Svojou kombináciou klasického dizajnu a efektívnou tepelnou ochranou je rozhodne krokom vpred. Oceňovaná kvalita VEKA systému ALPHALINE 90 so stredovým tesnením a tromi tesniacimi rovinami spoľahlivo zabraňuje prieniku chladu, prievanu alebo vlhkosti. Novo vyvinutá konštrukcia profilu so 6-timi komorami zaisťuje už v základnom vybavení vysokú tepelnú ochranu. Dodatočne sa dá okenný profil vyplniť vložkami, ktoré tepelno-izolačné vlastnosti ešte zvyšujú. Ďalšou výhodou systému VEKA ALPHALINE 90 je technická aj vzhľadová kompatibilita s ostatnými 70 mm systémami.
Okná Veka Alphaline technické parametre:
  • elegantný, má mierne zaoblené hrany
  • 90 mm systém so 6-komorovým profilom
  • hrúbka stien 3 mm, v najvyššom štandarde kvality RAL tr. A (podľa DIN EN 12608, tr. A)
  • prevedenie: rám plošne odsadený
  • pohľadová šírka 118 mm
  • vystuženie ocelí podľa technologických predpisov VEKA

Rozsiahla paleta dekorov dreva a farieb poskytuje ďalšie možnosti, ako dodať vášmu domovu požadovanú individualitu. Na 5 druhov štandardných dekorov vám poskytneme zľavu a to Zlatý dub, Orech, Mahagón Antracid a Bahenný dub. Stačí si len vybrať:

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, napríklad cez náš kontaktný formulár, alebo nás navštívte v jednej z našich pobočiek. Radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme najvhodnejšie riešenie.