VEKA SOFTLINE 82

VEKA SOFTLINE 82

VEKA SOFTLINE 82

Starostlivo navrhnutá mnoho-komorová konštrukcia profilov VEKA SOFTLINE 82 umožňuje dosiahnutie nadpriemerne nízkeho koeficientu tepelného prestupu. Dodatočne je možné uplatniť stredové tesnenie (MD).

To všetko výrazne znižuje spotrebu energie a šetrí náklady na vykurovanie. Okrem toho, použitie stredového tesnenia výrazne zlepšuje akusticko-izolačné vlastnosti okien. VEKA SOFTLINE 82 je inovatívny systém okenných profilov prakticky na každý rozpočet.

Klasický dizajn s vyváženými proporciami a triezvy, neutrálny vzhľad sa výborne hodí prakticky pre každú budovu v ľubovoľnom štýle.

  • Profil: 

Systém okenných profilov VEKA s mnoho-komorovou konštrukciou (7 komôr v ráme a 6 v krídle) a so stavebnou hĺbkou 82 mm spoločne zaručujú energetickú účinnosť na najvyššej úrovni (rozsah od energeticky úsporných do pasívnych domov).

  •  Kovanie: 

Najuznávanejšie nemecké kovanie Roto NT

  • Sklo:

V štandarde troj-sklo s koeficientom tepelného prestupu Ug=0,7 W/m?K je vybavené teplými rámčekmi Super Spacer, ktoré významne zlepšujú termické a akustické parametre celého okna ako aj jeho životnosť.
U nás máte možnosť uplatniť dokonca troj-sklo s koeficientom tepelného prestupu Ug=0,5 W/m?K.

Prednosti systému VEKA  SOFTLINE 82

  • Úsporné

Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti okna, ktoré vďaka svojej konštrukcii a použitiu trojitého zasklenia s koeficientom prestupu tepla Ug=0,5 W/m?K dosiahne koeficient Uw 0,80 W/m?K.

  • Bezpečné

Okná vyrobené v systéme SOFTLINE 82, vybavené vhodným kovaním a sklom a správne namontované, zaručujú vysokú ochranu proti pokusom o rozbitie alebo vlámanie.

  • Okno triedy A

Profil Veka používaný na výrobu tohto okna patrí do triedy A.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a kontaktujte nás, napríklad cez náš kontaktný formulár, alebo nás navštívte v jednej z našich pobočiek. Radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme najvhodnejšie riešenie.

Môžete si vybrať z našej škály prevedení, pričom 5 štandardných farieb ponúkame so zľavou a to Zlatý dub, Orech, Mahagón Antracid a Bahenný dub. Stačí si len vybrať: