Žalúzie plissé

Žalúzie PlisséPlissé je skladacia látková žalúzia, ktorá oblečie Vaše okná, zútulní interiér a samozrejme poskytne zatienenie šité na mieru vašej miestnosti. Vybrať si môžete plisované látky s rôznym stupňom priepustnosti svetla, látky zatemňujúce, s naparovanou hliníkovou vrstvou, ktorá eliminuje silu tepelného žiarenia, alebo látky s perleťovými nátery s vysokým stupňom odrazu svetla.

Žalúzie Plissé, ponúkajú obsiahlu paletu farieb a štýlov, vrátane ozdobných väzieb, elegantných vzorov a bohatých, príťažlivých textúr. Teplo odpudzujúci materiál, ktorým je možné žalúzie Plissé vybaviť, poskytuje nekompromisnú ochranu pred slnkom. Žalúzie Plissé sú vďaka tomu mimoriadne vhodné pre zimné záhrady a okná, na ktoré priamo dopadá slnečný svit, ale aj do každej miestnosti, ktorú chcete oživiť trochu netradičným štýlom. Nečakane dekoratívne, s tvarmi podľa Vášho výberu. Tak by sme mohli definovať žalúzie Plissé.

V porovnaní s klasickými interiérovými žalúziami sú Plissé ojedinelé tím, že môžete intenzitu tienenia nastaviť súčasne stiahnutím, vytiahnutím horného alebo dolného profilu, čo umožňuje vytvoriť tieniaci pruh ľubovoľnej výšky. Iste Vás okúzli tiež špeciálne prevedenie žalúzií Plissé s dvoma látkami, ktorými si zmeníte interiér podľa svojho momentálneho rozpoloženia. V tradičnom pojatí plnia interiérové žalúzie tieniacu funkciu, v dnešnom pojatí sú naviac moderným doplnkom okien a šperkom vášho interiéru. Žalúzie sú v súčasnej dobe tiež cenené pre svoju schopnosť usporiť energiu.

Ďalšou výhodou žalúzií plissé je, že sú oproti iným tieniacim technikám ľahké, zaberajú málo miesta, ľahko sa ovládajú a to šnúrkami, manuálne alebo elektronicky. Látky majú antistatickú povrchovú úpravu. Pre bežné čistenie je možné použiť prachovku alebo vysavač.

Žalúzie Plissé sú univerzálne, veľmi dekoratívne a príťažlivé, vhodné pre akékoľvek typy a rozmery okien.

Sú k dispozícii v širokej škále farieb a odtieňov, od pastelovo mäkkých tónov, cez farby jasné a ostré, až po ohromujúce metalické odtiene. Bohatú ponuku farieb predčí len sortiment exkluzívnych textúr a nádherných vzorov. Žalúzie Plissé spájajú reguláciu svetla, ochranu súkromia a moderný dizajn.